Media about us

Nie daj się wkręcić w SMS-owy spam [VIDEO]

Niechciane SMS-y to problem dla wielu osób. Przychodzą nie wiadomo skąd i często słono nas kosztują. Jak się okazuje, w większości przypadków sami przyczyniamy się do ich otrzymywania. Na szczęście są sposoby na pozbycie się niechcianych SMS-ów.

Jak zrezygnować z niechcianych SMS-ów?

Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami? Kusząca zniżka, oferta banku, lub zaproszenie do nawiązania znajomości? To tylko niektóre rodzaje niechcianych wiadomości SMS, jakie trafiają na nasze telefony. Jak się ich pozbyć na dobre?

 

Czytaj więcej...

Niechciane SMS-y. Jak z nich zrezygnować?

Zaproszenie do udziału w konkursie, zniżka na zakupy, oferta dedykowanego horoskopu - każdy z nas choć raz otrzymałtzw. SMS-a Premium. Część tego rodzaju wiadomości to te, na których otrzymywanie wyraziliśmy zgodę, np. aktualne promocje w ulubionym sklepie. Co jednak, gdy nie jesteśmy pewni, jakie są intencje nadawcy i czy nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty? Jak zrezygnować z niechcianych powiadomień SMS, podpowiadają eksperci – Daniel Zawiliński z platformy SerwerSMS.pl oraz radca prawny Michał Pankiewicz.

 

Czytaj więcej...

Seniorów przybywa, także tych, którzy chcą być online

Powoli mija czas, w którym jesień życia kojarzyła nam się z wykluczeniem i samotnością. Nadchodzi czas e-seniorów, czyli osób w wieku 55+, które są aktywne i w pełni świadome możliwości, jakie dają nam nowe technologie - uważa Artur Sadowski, prezes platformy SerwerSMS.pl.

Czytaj więcej...

Biliony SMS-ów za miliardy dolarów

Obecnie na całym świecie wysyłane jest około 8 bilionów SMS-ów rocznie. W 2013 roku operatorzy z całego świata wygenerowali dzięki SMS-om przychód przekraczający 133 miliardy dolarów.

SMS - 21 lat z nami i wciąż trzyma się świetnie

21 lat temu, w Wielkiej Brytanii, jeden z pracowników Vodafone złożył swoim kolegom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego narodzenia. Nie przewidział jednak, że forma, w jakiej to zrobi, na zawsze odmieni nasz świat. Tak, wysłał je przy pomocy wiadomości tekstowej, która okazała się pierwszym SMS na świecie!

Kibice Jastrzębskiego Węgla dostaną sms-y od zawodników

Jastrzębski Węgiel przygotował dla swoich kibiców specjalną możliwość otrzymania poprzez sms-y powiadomień z klubowymi informacjami. Szczególnym powodzeniem może się cieszyć rozwiązanie pozwalające dostać sms-y nawet od zawodników.

SMS obchodzi 20. urodziny!

Serwis onet.pl informuje o 20. urodzinach krótkiej wiadomości tekstowej. Prezentowany jest materiał video z wypowiedzią Marcina Dulnika, rzecznika prasowego Platformy SerwerSMS.pl
Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.