Media about us

Jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

Telefony z banków, od operatorów komórkowych, e-maile i SMS-y z ofertami i promocjami. Zastanawiasz się kiedy zamówiłeś newsletter od firmy X albo podałeś numer telefonu firmie Y. Jeśli jesteś już zmęczony licznie spływającymi do Ciebie informacjami handlowymi lub po prostu ich nie zamawiałeś, możesz z nich zrezygnować. Jednym ze sposobów jest wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Do kogo należy zwrócić się z taką prośbą i jakie informacje możesz uzyskać od administratorów danych?

Nasza wypowiedź dla Dziennika Gazety Prawnej

Dalej więc obok uczciwie działających na rynku podmiotów jest wielu kanciarzy stosujących wymyślne triki, by wciągnąć użytkownika w pętlę wydatków. Aby nieświadomie uruchomić subskrypcję płatnych treści lub wysłać SMS kosztujący nawet powyżej 30 zł, wystarczy zainstalować na urządzeniu mobilnym darmową grę czy aplikację lub po prostu otworzyć e-maila. Resztę wykona za nas system smartfona. Nasz komentarz w artykule...

Artur Sadowski dla Dziennika Gazety Prawnej - obszerny artykuł o SMS Premium

Czasem to klienci nie czytają regulaminów premium SMS. Nim zdecydujemy się na usługi o podwyższonej opłacie, sprawdźmy, ile kosztuje wysyłanie wiadomości. Wystarczy...

Instytucje zamiast listów wolą SMS-y

Jedna trzecia Polaków otrzymała w ubiegłym roku przynajmniej jednego SMS-a od jakiejś instytucji publicznej. 90 proc. z nich uważa je za przydatne – wynika z raportu „Komunikacja SMS w Polsce 2013”.

O wyższości SMS-ów nad mobilnymi aplikacjami w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

Dzisiaj o badaniu "Komunikacja SMS w Polsce 2012" zrealizowanym przez platformę SerwerSMS.pl przeczytać można w artykule Sylwii Czubkowskiej w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz w portalu gazetaprawna.pl.
Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.