Media about us

Ruszyła czwarta edycja badania Komunikacja SMS w Polsce

Platforma SerwerSMS.pl wystartowała z nową edycją badania Komunikacja SMS w Polsce. Czwarta odsłona, podobnie jak poprzednie, będzie sprawdzać stosunek polskich internautów do komunikacji mobilnej. Nie zabraknie również części biznesowej, której celem jest zweryfikowanie sposobów wykorzystywania SMS-ów w polskich przedsiębiorstwach

SMS-y czy Facebook Messenger? Jak użytkownicy smartfonów wysyłają wiadomości

Dla 46 proc. osób korzystających ze smartfonów szybkość dostarczania powiadomień SMS jest ich najważniejszą zaletą. Na drugim miejscu znalazła się prostota użytkowania, która została pozytywnie oceniona przez ponad jedną trzecią badanych - wynika z badania przeprowadzonego przez platformę SerwerSMS.pl. Co interesujące, tylko 25 proc. użytkowników smartfonów wymieniło wspomniane aspekty jako zaletę komunikatorów mobilnych.

Miały odejść w niepamięć, a rządzą od 23 lat

SMS-y obchodzą 23. urodziny. Nie raz wieszczono ich koniec. Miały zostać wyparte przez MMS-y, rozmaite komunikatory, tymczasem okazały się niezastąpione. Nie dość, że trzymają się mocno, to jeszcze zyskują coraz to nowe zastosowania. Przypomnij sobie, do czego mogą być wykorzystywane i jakie zasady nimi rządzą.

 

Czytaj więcej...

Ruszyła trzecia edycja badania Komunikacja SMS w Polsce

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiego badania „Komunikacja SMS w Polsce 2014”. Ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. W tym roku największa zmianą jest wprowadzenie bloku z pytaniami odnośnie dynamicznie rosnących rynków - m-commerce i e-commerce. Z pewnością poszerzy to zakres wiedzy pozyskanej w badaniu i dostarczy wartościowego materiału do analizy dla ekspertów. Do badania po raz drugi dołączony będzie suplement dla biznesu o wykorzystywaniu komunikacji mobilnej w marketingu przez polskich przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

W 2012 roku Polacy wysłali ponad 52 miliardy SMS-ów

Portal Interaktywnie.com informuje o ilość SMS-ów wysłanych przez Polaków w 2012 roku.

Po co kobiety wysyłają SMS-y? Oto odpowiedź

Portal interaktywnie.com opublikował informację na temat ulubionych sposobów wykorzystywania SMS-ów przez uczestniczki badania "Komunikacja SMS w Polsce 2012"
Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.