Media about us

Jak użytkownicy smartfonów wysyłają wiadomości

SMS-y są nadal wiodącą formą komunikacji. Wygodę tę doceniają nie tylko posiadacze zwykłych telefonów, ale także użytkownicy smartfonów. Za co doceniają oni powiadomienia SMS i jakie komunikatory mobilne są wśród nich najpopularniejsze?

Automatyzacja SMS - nowa funkcja platformy SerwerSMS.pl

Automatyzacja SMS to nowa funkcjonalność Platformy SerwerSMS.pl. Połączenie powiadomień SMS z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi umożliwia sprawdzanie zachowań klienta na stronie internetowej oraz odpowiednią reakcję na podejmowane przez niego działania.

Za co Polacy płacą SMS-ami?

Polacy SMS-ami wspierają akcje charytatywne - wynika z raportu "Komunikacja SMS w Polsce 2014" realizowanego przez platformę SerwerSMS.pl. Blisko 25% wysyłających SMS Premium przyznaje, że zasila w ten sposób konta organizacji pożytku publicznego.

 

Czytaj więcej...

17 mln zł SMS-ami premium na cele charytatywne

Portal telepolis.pl publikuje informację na temat szacunkowej wartości SMS-ów Premium, jakie Polacy wysłali w celach charytatywnych w 2011 roku

SMS ma 20 lat

Serwis telekomunikacyjny Telepolis napisał o urodzinach SMS-a zestawiając dane raportu Ericsson Consumer Lab 2012 z ustaleniami Platformy SerwerSMS.pl opublikowanymi w raporcie "Komunikacja SMS w Polsce 2012".
Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.