Media about us

Jakie usługi należy zaoferować, aby być konkurencyjnym na rynku e-commerce?

Od kilkunastu lat obserwujemy dynamiczny rozwój handlu elektronicznego na świecie, szczególnie w Polsce i krajach należących do Unii Europejskiej. Wraz ze wzrostem konkurencyjności, zaostrza się także walka o klienta internetowego, który zwraca szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa, łatwość zakupu oraz uproszczone procedury transakcji. Jak sprostać rosnącym wymaganiom konsumentów?

Wywiad z Arturem Sadowskim

Marketing mobilny i kanały komunikacji taki jak SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta oraz pozwalają na usprawnienie wielu procesów biznesowych. Rynek powiadomień tekstowych wykorzystywanych w celach marketingowych od 3 lat nieustannie rośnie i jest już wart ponad 60 milionów złotych. W 2015 roku platforma SerwerSMS.pl prognozuje blisko 25 proc. wzrost przychodów.

Interakcja z konsumentem, personalizacja przekazu, SMS-y

Najbliższy rok przyniesie wiele zmian zarówno dla samych klientów, jak i firm, które szczególną uwagę powinny poświęcić rynkowi m-commerce. Konsumenci bardzo szybko przyzwyczajają się do nowoczesnych technologii, co stawia przed przedsiębiorcami nie lada wyzwanie. Klienci coraz chętniej robią zakupy i dokonują płatności przez smartfony. Blisko 17 mln polskich internautów odwiedza serwisy e-commerce, a tylko w 2014 r. korzystanie z aplikacji mobilnych, służących m.in. do e-shoppingu wzrosło, aż o 76%. W najbliższych latach na znaczeniu zyskają te sklepy internetowe, które zainwestują w wielokanałowość sprzedaży i powiadomienia typu push.

Czytaj więcej...

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.