Media about us

5 narzędzi, które zrewolucjonizowały komunikację Polaków

Jeszcze kilkanaście lat temu komunikacja wyglądała zupełnie inaczej. Potem rozpoczęła się lawina. Pamiętacie jeszcze Gadu-Gadu? Wolicie NK czy Facebooka? Przedstawiamy 5 narzędzi, które całkowicie odmienił sposoby komunikacji nad Wisłą. Sprawdź, czy wiesz skąd wzięły swój początek, od jak dawna możemy z nich korzystać i jakie funkcje miały ich pierwsze wersje.

SMS-y pomogą w reagowaniu na zachowania klientów

Powiadomienia SMS to pewna forma rozwojowa krótkich wiadomości tekstowych, do której już przywykliśmy, tak odbiorcy, jak i nadawcy. Nowa funkcjonalność wprowadzona na platformie SerwerSMS.pl pozwala na połączenie powiadomień SMS z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, a tym samym na sprawdzanie zachowań klientów na stronach internetowych.

Masz dość nachalnych SMS-ów? Sprawdź, jak z nich zrezygnować

Operatorzy przyzwyczaili nas do ciągłego wysyłania SMS-ów Premium. Drogą tą przesyłane są na nasze telefony informacje o różnorodnych konkursach, zaproszenia na prezentacje czy pokazy, a nawet horoskopy. Na niektóre tego typu SMS-y wyraziliśmy zgodę, część jednak dociera do nas przypadkiem. Jak zrezygnować z tych niechcianych powiadomień radzą eksperci: Daniel Zawiliński z SerwerSMS.pl oraz radca prawny Michał Pankiewicz.

 

Czytaj więcej...

Polacy chętnie płacą SMS-ami, bo to szybkie i wygodne Polacy chętnie płacą SMS-ami, bo to szybkie i wygodne

Dzisiaj krótkie wiadomości tekstowe SMS nie są już tak popularne, jak dawniej. Ciągle wysyłamy ich dużo, ale wydaje się, że zostały bezpowrotnie zdominowane przez różnego rodzaju komunikatory internetowe, generujące niższe koszty w dobie smartfonów i powszechnego dostępu do internetu. Ciągle jednak dobrze mają się SMS-y Premium, wysyłane na krótkie numery, obciążone specjalną opłatą.

 

Czytaj więcej...

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.