Media about us

Blisko 60 proc. posiadaczy smartfonów wciąż korzysta z komunikacji SMS – wyniki badania „Komunikacja SMS w Polsce”

Krótkie wiadomości tekstowe są najchętniej wybieranym narzędziem do komunikacji w Polsce. W tegorocznym badaniu „Komunikacja SMS w Polsce”, aż 94% ankietowanych zadeklarowało korzystanie z SMS-ów.

Czytaj więcej...

SMS-y ciągle na topie

Aż 65 proc. Polaków codziennie wysyła SMS-y, a co drugi z nas deklaruje, że wysyła kilka w ciągu tygodnia – wynika z najnowszego raportu realizowanego przez platformę SerwerSMS.pl - „Komunikacja SMS w Polsce”, któremu patronuje magazyn Brief.

 

Czytaj więcej...

Komunikacja SMS jest obecnie nieodzownym i skutecznym narzędziem windykacyjnym

Komunikacja SMS jest obecnie nieodzownym i skutecznym narzędziem windykacyjnym. Nie tylko przypomina dłużnikowi o terminach zapłaty, ale również
 o każdym etapie postępowania procesu odzyskiwania długu. Ze względu na rosnącą liczbę dłużników wśród ludzi młodych, nowe technologie są w windykacji należności niezbędne.

Czytaj więcej...

Nowa ustawa o prawach konsumenta. Poradnik SerwerSMS.pl

25 grudnia 2014 roku wejdzie w życie nowa ustawa o prawach konsumenta. Oznacza to, że od tego dnia dotychczasowe przepisy, które regulowały stosunki pomiędzy przedsiębiorcą, a konsumentem przestaną obowiązywać. Nowe normy prawne są bardziej rygorystyczne dla przedsiębiorców, ponieważ mają na celu efektywniejsze zabezpieczenie interesów konsumentów indywidualnych.

Czytaj więcej...

Biliony SMS-ów za miliardy dolarów

Rocznie na świecie wysyłane jest około 8 bilionów SMS-ów. W 2013 operatorzy z całego świata wygenerowali dzięki SMS-om ponad 133 mld dolarów przychodu. Według amerykańskiej agencji badawczej Portio Research Ltd. nie powinniśmy spodziewać się znaczących zmian na przestrzeni najbliższych lat. Do 2015 roku ruch SMS-owy będzie wzrastał, a jakiekolwiek wahania nie będą na tyle odczuwalne, aby stwierdzić, że koniec SMS-ów jest bliski.

Co trzeci Polak płaci SMS-ami Premium

Ponad połowa ankietowanych w badaniu Komunikacja SMS w Polsce przyznała, że na ten cel może maksymalnie przeznaczyć 5 zł miesięcznie. 20 proc. respondentów zadeklarowała, że na SMS-y Premium jest w stanie wydać nawet do 15 zł.

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.