Media about us

SIMON – pierwszy smartfon na świecie

Jak pokazuje przykład historii zapomnianego SIMONA, innowacyjne rozwiązania często wyprzedzają swój czas i nie zawsze odnoszą sukces rynkowy. Smartfony obecne są w naszym życiu od bardzo dawna, choć w przeszłości nie zawsze byliśmy świadomi ich potencjału i możliwości. Co ciekawe, do niedawna jeszcze kilkanaście procent użytkowników smartfonów nawet nie wiedziało, że znajduje się w ich posiadaniu.1 Jak pokazuje chociażby badanie Komunikacja SMS w Polsce, użytkownicy smartfonów mimo szerokiego spektrum ich możliwości, nadal w znakomitej większości najchętniej wybierają względnie najprostszą jego funkcję, jaką jest wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych, czyli SMS-ów. Telefon mimo wszystko służy użytkownikom do szybkiej i niezawodnej komunikacji i takie są jego najczęstsze zastosowania. Klęski producentów pierwszego smartfona na świecie należy upatrywać w tym, że wyprzedzili oni potrzeby ówczesnego społeczeństwa o kilkanaście lat – komentuje Artur Sadowski, CEO Platformy SerwerSMS.pl

Koniec z rejestracją bazy w GIODO?

Tytułowe bardzo interesujące informacje spłynęły do naszej redakcji dzięki uprzejmości SerwerSMS.pl, który zwrócił uwagę na wejście w życie uchwalonej 7 listopada 2014 roku ustawy o „Ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej”.

Czytaj więcej...

SMS + kobieta = zakupy

Ten kontrowersyjny tytuł to wnioski z badania „Komunikacja SMS”, jakie zostały przesłane do naszej redakcji kilka tygodni temu. Badania czekały na swój czas i wygląda na to, że trudno o lepszy moment niż ten, gdy jesteśmy w trakcie realizacji strategii sprzedażowej w najważniejszym miesiącu w roku.

Jeśli sprzedajecie asortyment skierowany do kobiet – warto rozważyć „sms marketing”.

Czytaj więcej...

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.