Media about us

Smartfony zmieniają nasze życie. Coraz więcej Polaków kupuje nowoczesne telefony

- Rokrocznie jest to dwucyfrowy wzrost, jeżeli chodzi o ujęcie procentowe. Obecnie blisko połowa posiadaczy telefonów w Polsce ma smartfony. Eksperci przewidują, że w 2015 roku nastąpi kolejny dwucyfrowy wzrost i blisko 60 proc. spośród polskich abonentów będzie w posiadaniu smartfonów – mówi Tomasz Szymanowski z platformy SerwerSMS.pl.

Seniorzy wchodzą w nowe technologie

Polscy seniorzy chętnie sięgają po technologie kojarzone dotąd z młodością. W ubiegłym roku z usług telefonii komórkowej korzystało blisko 89 procent Polaków powyżej 50go roku życia.

Czytaj więcej...

Kuszące promocyjne SMS-y? Polki nie mogą się im oprzeć

Polacy, mimo rozwoju nowych technologii, w tym mobilnego Internetu w smartfonach, chętnie wysyłają krótkie wiadomości tekstowe. Dzieje się tak, ponieważ ceny SMS-ów są coraz niższe, a niejednokrotnie można wysłać dowolną ich liczbę w ramach wykupionego abonamentu bez dodatkowych opłat.

Czytaj więcej...

SMS: nieustająca młodość

Wraz z pojawieniem się na rynku smartfonów, 160-znakowe wiadomości tekstowe – czyli popularne smsy, które zrewolucjonizowały komunikację międzyludzką w latach 90. – miały odejść w zapomnienie. Jednak, jak wynika z badania platformy SerwerSMS.pl, Polacy wciąż chętniej wysyłają smsy, - Cały artykuł na podstawie naszego badania na portalu PolskieRadio.pl

Jak radzić sobie z niechcianymi SMS-ami?

W Programie I Polskiego Radia, w audycji „Cztery Pory Roku” Roman Czejarek rozmawiał z Marcinem Dulnikiem, rzecznikiem prasowym Platformy SerwerSMS.pl o zjawisku stalkingu, czyli uporczywym nękaniu. Marcin przedstawił kilka porad jak radzić sobie z niechcianymi SMS-mi.

"Czwórka" o 20. urodzinach SMS-a

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Czwarty Wymiar", podczas której Kuba Marcinowicz rozmawiał z Marcinem Dulnikiem z Platformy SerwerSMS.pl o 20. urodzinach SMS-a.

Marcin Dulnik w rozmowie z Romanem Czejarkiem w radiowej Jedynce

Tym razem rzecznik prasowy platformy SerwerSMS.pl odwiedził redakcję radiowej Jedynki. W audycji "Cztery Pory Roku" opowiadał o wynikach badania "Komunikacja SMS w Polsce 2012" i zaletach krótkich wiadomości tekstowych.

Marcin Dulnik z SerwerSMS.pl w wywiadzie dla radiowej Czwórki

Co ujawniły wyniki badania "Komunikacja SMS w Polsce 2012"? Nasz rzecznik prasowy - Marcin Dulnik w krzyżowym ogniu pytañ Kuby Marcinowicza, prowadzącego audycję "Czwarty wymiar".

Kuba Marcinowicz, prowadzący audycję "Czwarty Wymiar" w radiowej czwórce w rozmowie z Marcinem Dulnikiem z platformy SerwerSMS.pl

O porozumiewaniu się Polaków za pomocą SMS-ów i badaniu "Komunikacja SMS w Polsce 2012" opowiadał Marcin Dulnik. Do poczytania i posłuchania.

Cz.1
Cz.2
Cz.3

Czwórka Polskie Radio objęła patronatem badanie "Komunikacja SMS w Polsce 2012"

Czwórka informuje słuchaczy o badaniu "Komunikacja SMS w Polsce 2012" i obejmuje patronat nad inicjatywą platformy SerwerSMS.pl.
Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.