Media about us

TOP 5 narzędzi do komunikacji. Zrewolucjonizowały nasze życie

Powiadomienia SMS, e-maile, Skype, Gadu Gadu, Facebook Messenger - przedstawiamy narzędzia, które zrewolucjonizowały sposób komunikacji Polaków. Czy wiesz, jaki był ich początek? Od jak dawna możemy z nich korzystać i jakie funkcje miały ich pierwsze wersje?

W 2015 smartfony będzie posiadała większość Polaków

"Śmiało można powiedzieć, ze smartfony zmieniły nasze życie na dobre. Aktualnie już nikt nie zadaje sobie pytania czy prowadzić działania w mobile’u? Wszyscy zastanawiają się jak robić to skutecznie. Rozwiązanie mobilne są przyszłością nie tylko działań marketingowych, ale przede wszystkim komunikacji. Już blisko 65 proc. Polaków korzysta z przeglądarek internetowych na smartfonach, z aplikacji mobilnych 46 proc., a 96,3 proc. deklaruje, że sms-y są najchętniej wykorzystywaną formą komunikacji" - uważa szef platformy SerwerSMS.pl Artur Sadowski.

Czytaj więcej...

Nadchodzi czas e-seniorów

"Seniorzy to grupa klientów, która będzie skłonna do wydawania większej ilości gotówki, bo będzie ich na to stać. Co nie jest takie pewne w przypadku młodych ludzi, biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy" - mówi prezes platformy SerwerSMS.pl.

Czytaj więcej...

Co nakręci handel w sieci?

Klienci coraz chętniej robią zakupy i dokonują płatności przez smartfony. Blisko 17 mln polskich internautów odwiedza serwisy e-commerce, a tylko w 2014 r. korzystanie z aplikacji mobilnych, służących m.in. do e-shoppingu, wzrosło aż o 76 procent

Czytaj więcej...

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.